189 000 €
2363 €/m²
Property 46113 photo 1
Property 46113 photo 2
Property 46113 photo 3
Property 46113 photo 4
Property 46113 photo 5
Property 46113 photo 6
Property 46113 photo 7
Property 46113 photo 8
  • ობიექტის კოდი 46113
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 80 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 80 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

This modern residential project made up of 10 units comprising of two-bed apartments and 2 penthouse apartments with sun terrace.

Offering spacious accomodation extending from shared entrance the spacious loung, open-plan kitchen (optional), dining area, bedroom with shower room and separate guest bathoom.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
253 800 € 4880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40285
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 2358 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42395
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
259 200 € 2178 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45660
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 2164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46190
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 2105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46191
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48326
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 2894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49671
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 2934 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52009
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 1900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52137
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
173 000 € 2246 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56426
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა