170 000 €
1848 €/m²
Property 30320 photo 1
Property 30320 photo 2
Property 30320 photo 3
Property 30320 photo 4
Property 30320 photo 5
Property 30320 photo 6
Property 30320 photo 7
Property 30320 photo 8
Property 30320 photo 9
  • ობიექტის კოდი 30320
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 92 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

სერვისი

  • აუზი
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 92 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

  •  108

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
145 000 € 1883 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18037
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 1847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30320
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
206 000 € 2821 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37028
  • ფართი 73 m²
  • Rooms 2
იყიდება
182 400 € 4053 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45657
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
189 000 € 2362 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46113
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 4
იყიდება
170 000 € 1683 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47072
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 1900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52137
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
173 000 € 2246 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56426
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 2
იყიდება
162 000 € 3306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56428
  • ფართი 49 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
162 000 € 3306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56429
  • ფართი 49 m²
  • Rooms 1

სიახლეების დაგზავნა