162 000 €
3306 €/m²
Property 56428 photo 1

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • სართული: პირველი სართული
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 49 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

New residential project is coming soon in the heart of Larnaca, more precisely in the famous Ermou street!  This project is the perfect option if you’re looking to make an investment and benefit from a high return, this project is ideal for short-term rental as it will be composed of 1-bedroom apartments and studios!

  • Studio-apartment
  • 250m from Finikoudes Beach
  • Strategic & Prime Location
  • Ideal for Short-Term Rental

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
145 000 € 1883 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18037
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 1847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30320
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
206 000 € 2821 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37028
  • ფართი 73 m²
  • Rooms 2
იყიდება
182 400 € 4053 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45657
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
216 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45658
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
189 000 € 2362 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46113
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 4
იყიდება
210 000 € 2164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46190
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 1683 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47072
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48326
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 1900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52137
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა