170 000 €
1683 €/m²
Property 47072 photo 1
Property 47072 photo 2
Property 47072 photo 3
Property 47072 photo 4
Property 47072 photo 5
Property 47072 photo 6
Property 47072 photo 7
Property 47072 photo 8
Property 47072 photo 9
Property 47072 photo 10

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 101 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
253 800 € 4880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40285
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 2358 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42395
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
182 400 € 4053 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45657
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
216 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45658
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
189 000 € 2362 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46113
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 4
იყიდება
210 000 € 2164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46190
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 1683 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47072
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48326
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 1900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52137
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
140 000 € 2413 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52139
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 1

სიახლეების დაგზავნა