Property 50279 photo 1
Property 50279 photo 2
Property 50279 photo 3
Property 50279 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 30 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 44000 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 1400 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 953 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64250
  • ფართი 96000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
3 000 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33304
  • ფართი 40000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
2 500 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48899
  • ფართი 391200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
2 830 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36085
  • ფართი 19017 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43580
  • ფართი 34000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18 m
იყიდება
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16555
  • ფართი 17934 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
3 300 000 € 114 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31004
  • ფართი 28800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
2 935 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64251
  • ფართი 100000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
2 670 000 € 494 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41749
  • ფართი 5400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 370 m

სიახლეების დაგზავნა