Property 47235 photo 1
Property 47235 photo 2
Property 47235 photo 3
Property 47235 photo 4
Property 47235 photo 5
Property 47235 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 69 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 68000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 50803
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 000 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33304
  • ფართი 40000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
2 150 000 € 409 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49950
  • ფართი 5256 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
2 935 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64251
  • ფართი 100000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
2 390 000 € 1154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29228
  • ფართი 2070 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
2 200 000 € 141 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44015
  • ფართი 15503 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
3 150 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22430
  • ფართი 45000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43580
  • ფართი 34000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18 m
იყიდება
3 750 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57935
  • ფართი 40453 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
3 300 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30725
  • ფართი 60000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა