1 760 000 €
32 €/m²
Property 40470 photo 1
Property 40470 photo 2
Property 40470 photo 3
Property 40470 photo 4
Property 40470 photo 5
Property 40470 photo 6
Property 40470 photo 7
Property 40470 photo 8
Property 40470 photo 9

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,2
  • დაშორება ზღვიდან: 460 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 55000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 10000 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

Within the plot there is a complex of houses with total coverage of 437,52sqm which consists of 4 ground floor houses of 302,62sqm in total and 3 apartments 134,90sqm in total.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 500 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48899
  • ფართი 391200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62848
  • ფართი 4112 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
1 700 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30474
  • ფართი 29063 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32927
  • ფართი 13680 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 450 000 € 138 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32273
  • ფართი 10500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
1 505 000 € 811 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45441
  • ფართი 1854 m²
  • მანძილი ზღვიდან 140 m
იყიდება
1 500 000 € 1160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10632
  • ფართი 1293 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 700 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44681
  • ფართი 34000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 830 m
იყიდება
1 600 000 € 145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36640
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m

სიახლეების დაგზავნა