Property 36085 photo 1
Property 36085 photo 2
Property 36085 photo 3
Property 36085 photo 4
Property 36085 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 59 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 19017 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 50803
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 300 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30725
  • ფართი 60000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
4 000 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33298
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43580
  • ფართი 34000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18 m
იყიდება
3 300 000 € 114 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31004
  • ფართი 28800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 42922
  • ფართი 2129 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
3 000 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33304
  • ფართი 40000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
2 390 000 € 1154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29228
  • ფართი 2070 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
2 935 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64251
  • ფართი 100000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
2 600 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47235
  • ფართი 68000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m

სიახლეების დაგზავნა