195 000 €
36 €/m²
Property 13003 photo 1
Property 13003 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 6 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5300 კვ.მ. in Attica.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა.

The plot is located in Agia Marina.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
285 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37866
  • ფართი 3470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
240 000 € 188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31349
  • ფართი 1273 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
180 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33076
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
270 000 € 198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38995
  • ფართი 1359 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7100 m
იყიდება
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14798
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
180 000 € 300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29210
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
180 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38990
  • ფართი 4600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 260 m
იყიდება
200 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32210
  • ფართი 2472 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6800 m
იყიდება
170 000 € 272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26933
  • ფართი 625 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
240 000 € 264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29069
  • ფართი 906 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m

სიახლეების დაგზავნა