136 000 €
2092 €/m²
Property 13848 photo 1
Property 13848 photo 2
Property 13848 photo 3
Property 13848 photo 4
Property 13848 photo 5
Property 13848 photo 6
Property 13848 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 41 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 65 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the area of Oropos.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 1818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13307
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
120 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65219
  • ფართი 24 m²
  • Rooms 1
იყიდება
120 000 € 3529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65373
  • ფართი 34 m²
  • Rooms 2
იყიდება
140 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4193
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 1066 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23272
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
183 000 € 2152 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66163
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
136 000 € 2092 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13848
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
135 000 € 3214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64877
  • ფართი 42 m²
  • Rooms 2
იყიდება
160 000 € 3200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65179
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
180 000 € 2368 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31449
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა