37 000 €
74 €/m²
Property 13426 photo 1
Property 13426 photo 2
Property 13426 photo 3
Property 13426 photo 4
Property 13426 photo 5
Property 13426 photo 6
Property 13426 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 500 კვ.მ. in Attica.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა.

The land plot is situated in the region of Artemida.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
30 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32861
  • ფართი 276 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
40 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43842
  • ფართი 1352 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1750 m
იყიდება
50 000 € 89 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30173
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
42 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14016
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
35 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13836
  • ფართი 870 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
37 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13430
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
40 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38396
  • ფართი 606 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
45 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19652
  • ფართი 524 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
37 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13426
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა