Property 13174 photo 1
Property 13174 photo 2
Property 13174 photo 3
Property 13174 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 7800 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: ჭა, გაყვანილია წყალი. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
900 000 € 3010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65575
  • ფართი 299 m²
  • მანძილი ზღვიდან 130 m
იყიდება
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40472
  • ფართი 6250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
750 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38075
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
792 000 € 425 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30280
  • ფართი 1860 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 000 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34287
  • ფართი 89000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
853 000 € 813 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64552
  • ფართი 1048 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
800 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56706
  • ფართი 14549 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
940 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37512
  • ფართი 4700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
853 000 € 1032 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64551
  • ფართი 826 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
695 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57192
  • ფართი 3518 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m

სიახლეების დაგზავნა