Property 57192 photo 1
Property 57192 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 7 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 98 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3518 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 250 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32160
  • ფართი 1294 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
800 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32252
  • ფართი 13722 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
650 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32334
  • ფართი 11842 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
600 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32335
  • ფართი 6340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
566 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32415
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
800 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32800
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
700 000 € 127 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33666
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
800 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34160
  • ფართი 43000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
1 000 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34287
  • ფართი 89000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
850 000 € 153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35094
  • ფართი 5547 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა