Property 62316 photo 1
Property 62316 photo 2
Property 62316 photo 3
Property 62316 photo 4

Details

  • აშენების წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 16700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

სერვისი

  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 270 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 3 სააბაზანო ოთახები. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The house is located in the Kifissia area

2 parking spaces

There is an alarm system

It has a cooling - heating system

Delivery 7/2025

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 600 000 € 3312 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56392
  • ფართი 483 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 700 000 € 6296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62316
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 050 000 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39775
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 10
იყიდება
2 100 000 € 7777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64224
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 850 000 € 4946 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46002
  • ფართი 374 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა