იყიდება - კომერციული ქონება 702 m² სალონიკში

საბერძნეთი თესალონიკი თესალონიკი - გარეუბნები პილეა
600 000 €
855 €/m²
Property 9399 photo 1
Property 9399 photo 2
Property 9399 photo 3

Details

  • წლიური: 5,60%
  • დაშორება ზღვიდან: 4500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 702 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Commercial space for sale, which consists of two premises. At the moment, both premises are leased to government agencies.
One room 113 sq.m. located on two levels: the first floor is 76 sq.m. and the second 37 sq.m.
Other premises 589 sq.m. located on three levels: basement 270 sq.m. (warehouse), ground floor 203 sq.m. and the second floor is 116 sq.m.
The rent is 2.800 euros.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
490 000 € 583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62060
  • ფართი 840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
495 000 € 6875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58323
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
600 000 € 854 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9399
  • ფართი 702 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
750 000 € 694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43747
  • ფართი 1080 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
700 000 € 600 000 € 1463 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9398
  • ფართი 410 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
520 000 € 3561 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58348
  • ფართი 146 m²
  • მანძილი ზღვიდან 120 m
იყიდება
525 000 € 262 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62721
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
500 000 € 4807 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60360
  • ფართი 104 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
520 000 € 1259 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57938
  • ფართი 413 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
800 000 € 666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43808
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა