750 000 €
694 €/m²
Property 43747 photo 1
Property 43747 photo 2
Property 43747 photo 3
Property 43747 photo 4
Property 43747 photo 5
Property 43747 photo 6
Property 43747 photo 7
Property 43747 photo 8
Property 43747 photo 9
Property 43747 photo 10
Property 43747 photo 11
Property 43747 photo 12
Property 43747 photo 13
Property 43747 photo 14
Property 43747 photo 15
Property 43747 photo 16
Property 43747 photo 17
Property 43747 photo 18

Details

  • აშენების წელი: 1985
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 1080 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

For sale business of 1080 sq.meters in the Kifisia area.

 A commercial premise is available for sale, which operates as a parking lot. There is potential to accomodate 40 cars. It is possible to rent a parking lot, both monthly and per hour. There is a permanent customer base.

An interesting proposal for investment.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 600 000 € 1463 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9398
  • ფართი 410 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
750 000 € 694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43747
  • ფართი 1080 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
800 000 € 666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43808
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
750 000 € 1027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63645
  • ფართი 730 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
700 000 € 546 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35655
  • ფართი 1282 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
800 000 € 700 000 € 1866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50993
  • ფართი 375 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
800 000 € 761 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32871
  • ფართი 1050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
900 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11317
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
800 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7391
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m

სიახლეების დაგზავნა