Property 5292 photo 1
Property 5292 photo 2
Property 5292 photo 3
Property 5292 photo 4
Property 5292 photo 5
Property 5292 photo 6
Property 5292 photo 7
Property 5292 photo 8
Property 5292 photo 9
Property 5292 photo 10
Property 5292 photo 11
Property 5292 photo 12
Property 5292 photo 13
Property 5292 photo 14
Property 5292 photo 15
Property 5292 photo 16
Property 5292 photo 17
Property 5292 photo 18

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 345 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 მისაღები ოთახებით, სამზარეულო, 3 ერთი სააბაზანო ოთახით, 2 საშხაპეები. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the center of Athens, in the Kolonaki area. The location is very good, close to the National Park and museums.

The rooms have wardrobes, and there are also 2 utility rooms.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 490 000 € 13756 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61100
  • ფართი 181 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 000 000 € 11428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57081
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 600 000 € 11981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59012
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 750 000 € 15086 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64414
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 800 000 € 12000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57079
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 412 000 € 18000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64432
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 3
იყიდება
2 100 000 € 6086 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5292
  • ფართი 345 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 100 000 € 2560 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50571
  • ფართი 820 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
2 750 000 € 7333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49167
  • ფართი 375 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა