160 000 €
579 €/m²
Property 53066 photo 1
Property 53066 photo 2
Property 53066 photo 3
Property 53066 photo 4
Property 53066 photo 5
Property 53066 photo 6
Property 53066 photo 7

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7000 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 276 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 220 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.

Area : Pylaia

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
220 000 € 823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44181
  • ფართი 267 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
130 000 € 325 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49616
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
150 000 € 681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49885
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
180 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39256
  • ფართი 5870 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
150 000 € 867 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64003
  • ფართი 173 m²
  • მანძილი ზღვიდან 23000 m
იყიდება
130 000 € 104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62872
  • ფართი 1240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52249
  • ფართი 5856 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
180 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32732
  • ფართი 1434 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11700 m
იყიდება
220 000 € 550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8212
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
130 000 € 464 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43830
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m

სიახლეების დაგზავნა