75 000 € 60 000 €
140 €/m²
Property 19002 photo 1
Property 19002 photo 2
Property 19002 photo 3
Property 19002 photo 4
Property 19002 photo 5
Property 19002 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 20 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 80 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 426 კვ.მ. in Attica. აშენების პერსპექტივით 100 კვ.მ.

The plot of land in which there is a possibility  to build 100 sq.m is located in Sxinos area 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
85 000 € 172 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42874
  • ფართი 493 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
95 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46180
  • ფართი 14086 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
80 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5900
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
110 000 € 270 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43857
  • ფართი 407 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
75 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13403
  • ფართი 930 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
75 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13787
  • ფართი 1243 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
87 000 € 328 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6096
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
65 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56666
  • ფართი 582 m²
  • მანძილი ზღვიდან 870 m
იყიდება
96 000 € 384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12557
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
80 000 € 175 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32698
  • ფართი 455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1130 m

სიახლეების დაგზავნა