Property 65362 photo 1
Property 65362 photo 2
Property 65362 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 61 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1270 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 240 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

🏡 LAND FOR SALE IN A PRIME LOCATION! 🏡

For sale: 1,270 sq.m. plot with maximum buildable area of 240 sq.m., ready for you to build your dream home!

Property Features:

  • All documents fully legalized – ready for immediate transfer.
  • Located on a road within the village, with easy access to electricity and water.
  • Just 3.6 km from the sea for daily enjoyment and 61 km from the nearest city/port.
  • Ideal for a permanent residence, vacation home, or investment.

💫 A plot that combines comfort, convenience, and a prime location – a unique opportunity to build the home you’ve always dreamed of!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
159 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51499
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
138 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55956
  • ფართი 3092 m²
  • მანძილი ზღვიდან 950 m
იყიდება
102 000 € 79 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63400
  • ფართი 1282 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
150 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49099
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
130 000 € 77 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57161
  • ფართი 1670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
97 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52623
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
100 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50361
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 43300
  • ფართი 3484 m²
  • მანძილი ზღვიდან 390 m
იყიდება
120 000 € 86 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41955
  • ფართი 4519 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
120 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50255
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m

სიახლეების დაგზავნა