Property 50255 photo 1
Property 50255 photo 2
Property 50255 photo 3
Property 50255 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 22000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3000 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
107 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65472
  • ფართი 1130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
150 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41628
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
120 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50255
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63071
  • ფართი 323 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
110 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44087
  • ფართი 1541 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
170 000 € 45 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50162
  • ფართი 3750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
139 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63269
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
150 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56977
  • ფართი 758 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 52550
  • ფართი 1600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
120 000 € 171 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43089
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 90 m

სიახლეების დაგზავნა