კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 9000 m² კრეტაზე
საბერძნეთი
კრეტა
ჩანიას პრეფექტურა
ნეა კიდონია
აგია მარინა
97 000 €
10 €/m²
ობიექტის კოდი
52623
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
9000 m²
რეგიონი
კ. კრეტა
ადგილი
აგია მარინა (ნეა კიდონია) | ჩანიას პრეფექტურა (კრეტა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
4500 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
6 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 9000 კვ.მ. in Crete.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
95 000 €
42 €/m²
სასტუმრო 2225 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
51611
ფართი
2225 m²
მანძილი ზღვიდან
3800 m
იყიდება
80 000 €
40 €/m²
სასტუმრო 2000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
44724
ფართი
2000 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
იყიდება
90 000 €
70 000 €
96 €/m²
სასტუმრო 724 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
65785
ფართი
724 m²
მანძილი ზღვიდან
2800 m
იყიდება
109 000 €
81 €/m²
სასტუმრო 1344 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
44731
ფართი
1344 m²
მანძილი ზღვიდან
2800 m
იყიდება
130 000 €
64 000 €
17 €/m²
სასტუმრო 3700 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
38246
ფართი
3700 m²
მანძილი ზღვიდან
1400 m
იყიდება
125 000 €
80 000 €
20 €/m²
სასტუმრო 4000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
37776
ფართი
4000 m²
მანძილი ზღვიდან
900 m
იყიდება
93 000 €
85 300 €
63 €/m²
სასტუმრო 1346 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
51865
ფართი
1346 m²
მანძილი ზღვიდან
580 m
იყიდება
110 000 €
71 €/m²
სასტუმრო 1541 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
44087
ფართი
1541 m²
მანძილი ზღვიდან
400 m
იყიდება
140 000 €
248 €/m²
სასტუმრო 564 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
65313
ფართი
564 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
იყიდება
100 000 €
200 €/m²
სასტუმრო 500 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
41762
ფართი
500 m²
მანძილი ზღვიდან
120 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
crete@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the