105 000 €
2692 €/m²
Property 65269 photo 1
Property 65269 photo 2
Property 65269 photo 3
Property 65269 photo 4
Property 65269 photo 5
Property 65269 photo 6
Property 65269 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 1965
  • რემონტის წელი: 2024
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m

სერვისი

  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 39 კვ.მ კავალაში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
105 000 € 2692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65269
  • ფართი 39 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
105 000 € 2333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65267
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
125 000 € 2604 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65532
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2
იყიდება
130 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63825
  • ფართი 65 m²
  • მანძილი ზღვიდან 360 m
იყიდება
95 000 € 791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61178
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 65271
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
123 900 € 2753 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62935
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
85 000 € 1416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63450
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
130 000 € 2096 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64862
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 2
იყიდება
130 000 € 1181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60296
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა