Property 60296 photo 1
Property 60296 photo 2
Property 60296 photo 3
Property 60296 photo 4
Property 60296 photo 5
Property 60296 photo 6
Property 60296 photo 7
Property 60296 photo 8
Property 60296 photo 9
Property 60296 photo 10
Property 60296 photo 11
Property 60296 photo 12
Property 60296 photo 13
Property 60296 photo 14
Property 60296 photo 15
Property 60296 photo 16
Property 60296 photo 17

Details

  • აშენების წელი: 1977
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Energy Class: ენერგოეფექტურობის სერტიფიკატის გაცემა მიმდინარეობს
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 280 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • Access

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 110 კვ.მ კავალაში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, სასადილო ოთახი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, ტენტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
130 000 € 1181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60296
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
123 900 € 2753 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62935
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
164 000 € 2411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64058
  • ფართი 68 m²
  • Rooms 3
იყიდება
125 000 € 2604 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65532
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2
იყიდება
180 000 € 1818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60768
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 4
იყიდება
105 000 € 2333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65267
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
130 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63825
  • ფართი 65 m²
  • მანძილი ზღვიდან 360 m
იყიდება
130 000 € 2096 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64862
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა