Property 65271 photo 1
Property 65271 photo 2
Property 65271 photo 3
Property 65271 photo 4
Property 65271 photo 5
Property 65271 photo 6
Property 65271 photo 7
Property 65271 photo 8
Property 65271 photo 9
Property 65271 photo 10
Property 65271 photo 11
Property 65271 photo 12
Property 65271 photo 13

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 1972
  • რემონტის წელი: 2026
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Energy Class:
  • დაშორება ზღვიდან: 510 m

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 50 კვ.მ კავალაში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

A stylish, fully renovated apartment is for sale in the very center of Kavala, on Omonias Street, in a prime location directly opposite the Church of Saint Paul.

The renovation was completed in January 2026, featuring modern design, high-quality materials, and brand-new furniture, offering a space of high aesthetics and comfort.

The property is delivered ready for immediate use, with no additional investment required, and is an ideal choice for both owner-occupation and investment purposes, especially for short-term rental, thanks to its excellent location and functionality.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
125 000 € 2604 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65532
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2
იყიდება
164 000 € 2411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64058
  • ფართი 68 m²
  • Rooms 3
იყიდება
535 000 € 4053 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62081
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4
იყიდება
273 000 € 4403 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65068
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 2
იყიდება
123 900 € 2753 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62935
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
348 000 € 4405 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65094
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 2769 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64059
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
286 000 € 4400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65065
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა