105 000 €
2333 €/m²
Property 65267 photo 1
Property 65267 photo 2
Property 65267 photo 3
Property 65267 photo 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1965
  • რემონტის წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m

სერვისი

  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 45 კვ.მ კავალაში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
85 000 € 1416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63450
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
130 000 € 1181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60296
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
130 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63825
  • ფართი 65 m²
  • მანძილი ზღვიდან 360 m
იყიდება
95 000 € 791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61178
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 65271
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
123 900 € 2753 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62935
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
105 000 € 2333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65267
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
130 000 € 2096 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64862
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 2
იყიდება
125 000 € 2604 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65532
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა