500 000 €
200 €/m²
Property 50157 photo 1
Property 50157 photo 2
Property 50157 photo 3
Property 50157 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2500 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
525 000 € 116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47413
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
650 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57279
  • ფართი 5159 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
430 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56286
  • ფართი 8131 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
695 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57192
  • ფართი 3518 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
660 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65423
  • ფართი 12329 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
491 000 € 319 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10426
  • ფართი 1538 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
540 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54569
  • ფართი 18977 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
550 000 € 407 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33356
  • ფართი 1350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37410
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m

სიახლეების დაგზავნა