კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 4014 m² კრეტაზე
საბერძნეთი
კრეტა
რეთიმნოს პრეფექტურა
არკადი
ერფი
95 000 €
23 €/m²
ობიექტის კოდი
62020
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
4014 m²
რეგიონი
კ. კრეტა
ადგილი
ერფი (არკადი) | რეთიმნოს პრეფექტურა (კრეტა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
4000 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
1 km
მანძილი აეროპორტამდე:
48 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 4014 კვ.მ. in Crete.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
123 000 €
80 000 €
19 €/m²
სასტუმრო 4050 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
50127
ფართი
4050 m²
მანძილი ზღვიდან
11600 m
იყიდება
85 000 €
18 €/m²
სასტუმრო 4600 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
45716
ფართი
4600 m²
მანძილი ზღვიდან
350 m
იყიდება
120 000 €
13 €/m²
სასტუმრო 9000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
50410
ფართი
9000 m²
მანძილი ზღვიდან
650 m
იყიდება
78 000 €
111 €/m²
სასტუმრო 702 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
65163
ფართი
702 m²
მანძილი ზღვიდან
400 m
იყიდება
95 000 €
23 €/m²
სასტუმრო 4014 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
62020
ფართი
4014 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
128 000 €
123 €/m²
სასტუმრო 1034 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
42231
ფართი
1034 m²
მანძილი ზღვიდან
280 m
იყიდება
140 000 €
132 €/m²
სასტუმრო 1060 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
65485
ფართი
1060 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
იყიდება
120 000 €
300 €/m²
სასტუმრო 400 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
35987
ფართი
400 m²
მანძილი ზღვიდან
9800 m
იყიდება
130 000 €
105 €/m²
სასტუმრო 1229 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
59114
ფართი
1229 m²
მანძილი ზღვიდან
6500 m
იყიდება
103 000 €
92 000 €
284 €/m²
სასტუმრო 323 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
63071
ფართი
323 m²
მანძილი ზღვიდან
300 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
crete@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the