Property 63744 photo 1
Property 63744 photo 2
Property 63744 photo 3
Property 63744 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 59 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 13439 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 258 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
675 000 € 143 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11960
  • ფართი 4700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
650 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57279
  • ფართი 5159 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
750 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59199
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
710 000 € 299 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44207
  • ფართი 2367 m²
  • მანძილი ზღვიდან 97 m
იყიდება
1 100 000 € 88 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50051
  • ფართი 12400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7300 m
იყიდება
650 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40469
  • ფართი 13000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
940 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37512
  • ფართი 4700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
765 000 € 170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37496
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
გირჩევთ იყიდება
980 000 € 326 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35962
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
900 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47192
  • ფართი 28045 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა