750 000 €
30 €/m²
Property 59199 photo 1
Property 59199 photo 2
Property 59199 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 43 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 25000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 1100 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 000 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34287
  • ფართი 89000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56505
  • ფართი 11174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1850 m
იყიდება
640 000 € 89 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63552
  • ფართი 7142 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
1 100 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12486
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
1 000 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48645
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
750 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59199
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
800 000 € 98 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12083
  • ფართი 8100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5100 m
იყიდება
1 060 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41899
  • ფართი 86000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 990 m
იყიდება
710 000 € 299 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44207
  • ფართი 2367 m²
  • მანძილი ზღვიდან 97 m
იყიდება
800 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32252
  • ფართი 13722 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m

სიახლეების დაგზავნა