1 100 000 €
88 €/m²
Property 50051 photo 1
Property 50051 photo 2
Property 50051 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 5,3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 12400 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 258 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

FOR SALE PLOT 12400M2 IN TYLLISOS INDUSTRIAL AREA 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12485
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
1 100 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12486
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
1 200 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50581
  • ფართი 32687 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 505 000 € 811 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45441
  • ფართი 1854 m²
  • მანძილი ზღვიდან 140 m
გირჩევთ იყიდება
980 000 € 326 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35962
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
1 096 000 € 86 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51472
  • ფართი 12735 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 050 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44361
  • ფართი 70000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52253
  • ფართი 40085 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 500 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62446
  • ფართი 150000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა