Property 62386 photo 1
Property 62386 photo 2
Property 62386 photo 3
Property 62386 photo 4
Property 62386 photo 5
Property 62386 photo 6

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 1982
  • რემონტის წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Type of flooring: marble
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 950 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 40 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

The apartment is located in the Voula area

Balcony 30 sq m

Ideal for investment

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
240 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65787
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 9310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65355
  • ფართი 29 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64961
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
285 000 € 4014 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65118
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65784
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
350 000 € 2941 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65643
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 5
იყიდება
340 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65001
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 3
იყიდება
242 000 € 2261 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63313
  • ფართი 107 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65031
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 4
იყიდება
260 000 € 5909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66010
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა