2 200 000 € 2 000 000 €
7407 €/m²
Property 46207 photo 1
Property 46207 photo 2
Property 46207 photo 3
Property 46207 photo 4
Property 46207 photo 5
Property 46207 photo 6
Property 46207 photo 7
Property 46207 photo 8
Property 46207 photo 9
Property 46207 photo 10
Property 46207 photo 11
Property 46207 photo 12
Property 46207 photo 13
Property 46207 photo 14
Property 46207 photo 15
Property 46207 photo 16
Property 46207 photo 17
Property 46207 photo 18
Property 46207 photo 19
Property 46207 photo 20

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 2002
  • რემონტის წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 270 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The detached house is located in the Glyfada - Golf area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 000 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25234
  • ფართი 480 m²
  • Rooms 11
იყიდება
2 700 000 € 7200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14730
  • ფართი 375 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 850 000 € 4946 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46002
  • ფართი 374 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 186 000 € 7965 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41809
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 050 000 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39775
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 10
იყიდება
3 186 000 € 7965 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41807
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 000 000 € 4123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10860
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 11
იყიდება
2 100 000 € 7777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64224
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა