200 000 €
48 €/m²
Property 46846 photo 1
Property 46846 photo 2
Property 46846 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4150 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 186 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47196
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
230 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41967
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
240 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51038
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
180 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47000
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
280 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38410
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
267 000 € 356 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50514
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
210 000 € 161 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42952
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
185 000 € 165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65536
  • ფართი 1121 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
225 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39767
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
215 000 € 206 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57076
  • ფართი 1040 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა