Property 60876 photo 1
Property 60876 photo 2
Property 60876 photo 3
Property 60876 photo 4
Property 60876 photo 5
Property 60876 photo 6
Property 60876 photo 7
Property 60876 photo 8
Property 60876 photo 9
Property 60876 photo 10
Property 60876 photo 11
Property 60876 photo 12
Property 60876 photo 13
Property 60876 photo 14
Property 60876 photo 15
Property 60876 photo 16
Property 60876 photo 17
Property 60876 photo 18
Property 60876 photo 19
Property 60876 photo 20
Property 60876 photo 21
Property 60876 photo 22
Property 60876 photo 23
Property 60876 photo 24
Property 60876 photo 25
Property 60876 photo 26
Property 60876 photo 27
Property 60876 photo 28
Property 60876 photo 29

Details

  • აშენების წელი: 2021
  • ოთახების რაოდენობა: 18
  • Levels: 8
  • Bathrooms: 11
  • Bedrooms: 12
  • WCs: 14
  • დაშორება ზღვიდან: 6700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

The building is located in the Colonos area

It has 7 floors with 14 apartments

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 700 000 € 2016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41086
  • ფართი 843 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5400 m
იყიდება
2 000 000 €
  • ობიექტის კოდი 27134
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
2 100 000 € 2245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34201
  • ფართი 935 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
2 100 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65846
  • ფართი 875 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 30788
  • ფართი 913 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 700 000 € 925 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60954
  • ფართი 1836 m²
  • Rooms 16
იყიდება
1 700 000 € 1588 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62169
  • ფართი 1070 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7600 m
იყიდება
2 500 000 € 1278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43955
  • ფართი 1956 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 740 000 € 3163 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37389
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m

სიახლეების დაგზავნა