Property 60768 photo 1
Property 60768 photo 2
Property 60768 photo 3
Property 60768 photo 4
Property 60768 photo 5
Property 60768 photo 6
Property 60768 photo 7
Property 60768 photo 8
Property 60768 photo 9
Property 60768 photo 10
Property 60768 photo 11
Property 60768 photo 12
Property 60768 photo 13

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1980
  • რემონტის წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Energy Class: ენერგოეფექტურობის სერტიფიკატის გაცემა მიმდინარეობს
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • სათავსო
  • Access

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 99 კვ.მ კავალაში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
198 900 € 3107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62933
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 2
იყიდება
245 000 € 2987 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61912
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 2705 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61903
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
209 900 € 3279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62937
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 2
იყიდება
255 000 € 4322 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66107
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 000 € 4905 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66095
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
180 000 € 1818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60768
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა