895 000 €
298 €/m²
Property 6005 photo 1
Property 6005 photo 2
Property 6005 photo 3
Property 6005 photo 4
Property 6005 photo 5
Property 6005 photo 6
Property 6005 photo 7
Property 6005 photo 8
Property 6005 photo 9
Property 6005 photo 10
Property 6005 photo 11

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3000 კვ.მ. in Attica.

The land is located in the suburban town of Pallini in East Attica. Pallini station, west of the town centre, is served by commuter trains and Athens metro. Greek National Road (Athens - Rafina) passes through Pallini. 

On the plot there is a two-storey building with the total floor area 400 sq.m., earlier this unit was intented to be a plant.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 772 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56979
  • ფართი 1035 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
740 000 € 548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24125
  • ფართი 1350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
988 000 € 210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12891
  • ფართი 4700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
900 000 € 1192 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63575
  • ფართი 755 m²
  • მანძილი ზღვიდან 380 m
იყიდება
810 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37622
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
950 000 € 1900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51938
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
820 000 € 205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19321
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 100 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6125
  • ფართი 13500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
950 000 € 570 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5935
  • ფართი 7700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
895 000 € 298 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6005
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა