Property 12891 photo 1
Property 12891 photo 2
Property 12891 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4700 კვ.მ. in Attica.ის ქალაქის გეგმაში ინტეგრაციის პროცესშია.

The land plot is situated in the region of Keratea.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
900 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30174
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
800 000 € 615 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16574
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1250 m
იყიდება
1 365 000 € 694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64086
  • ფართი 1966 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
950 000 € 1900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51938
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
820 000 € 205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19321
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
860 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13851
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
988 000 € 210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12891
  • ფართი 4700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
1 100 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6125
  • ფართი 13500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
800 000 € 772 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56979
  • ფართი 1035 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
1 400 000 € 800 000 € 114 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3979
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა