Property 6125 photo 1
Property 6125 photo 2
Property 6125 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 13500 კვ.მ. in Attica. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 600 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 1900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51938
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
1 000 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19117
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
900 000 € 1192 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63575
  • ფართი 755 m²
  • მანძილი ზღვიდან 380 m
იყიდება
1 365 000 € 694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64086
  • ფართი 1966 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 250 000 € 178 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5796
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 400 000 € 800 000 € 114 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3979
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
900 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30174
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 300 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13786
  • ფართი 14000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
950 000 € 570 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5935
  • ფართი 7700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 600 000 € 800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5658
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა