Property 59653 photo 1
Property 59653 photo 2
Property 59653 photo 3
Property 59653 photo 4
Property 59653 photo 5
Property 59653 photo 6
Property 59653 photo 7
Property 59653 photo 8
Property 59653 photo 9
Property 59653 photo 10
Property 59653 photo 11
Property 59653 photo 12
Property 59653 photo 13
Property 59653 photo 14
Property 59653 photo 15
Property 59653 photo 16
Property 59653 photo 17
Property 59653 photo 18
Property 59653 photo 19
Property 59653 photo 20
Property 59653 photo 21
Property 59653 photo 22
Property 59653 photo 23
Property 59653 photo 24
Property 59653 photo 25

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1985
  • რემონტის წელი: 2015
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 6200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 167 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the Haidari area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
297 000 € 3300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65614
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 3555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60397
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
426 000 € 3276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65119
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
410 000 € 4939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65222
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 5500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65765
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 3662 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59800
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 5727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64830
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
320 000 € 3265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65250
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
435 000 € 4531 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65321
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა