Property 42892 photo 1
Property 42892 photo 2
Property 42892 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 2,4
  • დაშორება ზღვიდან: 1400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 310 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 744 კვ.მ.

The land is located at the area of Abelokipi.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 000 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40861
  • ფართი 24000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
165 000 € 733 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41568
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
800 000 € 3921 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42888
  • ფართი 204 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 42892
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
2 900 000 € 966 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43803
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
130 000 € 464 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43830
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
220 000 € 823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44181
  • ფართი 267 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
2 100 000 € 6441 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46084
  • ფართი 326 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
2 500 000 € 634 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46275
  • ფართი 3940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
480 000 € 195 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47339
  • ფართი 2450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა