Property 52937 photo 1
Property 52937 photo 2
Property 52937 photo 3
Property 52937 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 700 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

Area: Chortiatis

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52937
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
180 000 € 165 000 € 1320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38611
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
220 000 € 823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44181
  • ფართი 267 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
180 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39256
  • ფართი 5870 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
180 000 € 150 000 € 1048 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7847
  • ფართი 143 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
250 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32364
  • ფართი 12100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17500 m
იყიდება
270 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37026
  • ფართი 7720 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
165 000 € 733 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41568
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
270 000 € 225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16409
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m

სიახლეების დაგზავნა