Property 59177 photo 1
Property 59177 photo 2
Property 59177 photo 3
Property 59177 photo 4
Property 59177 photo 5
Property 59177 photo 6
Property 59177 photo 7
Property 59177 photo 8
Property 59177 photo 9
Property 59177 photo 10
Property 59177 photo 11
Property 59177 photo 12
Property 59177 photo 13
Property 59177 photo 14
Property 59177 photo 15
Property 59177 photo 16

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 1978
  • რემონტის წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 6500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 31 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 83 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in Pagrati area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
315 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65578
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64940
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
300 000 € 4477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65304
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64942
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
335 000 € 4785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65297
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65356
  • ფართი 27 m²
  • Rooms 2
იყიდება
310 000 € 3069 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63567
  • ფართი 101 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
220 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65243
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 1
იყიდება
270 000 € 5400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65320
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა