Property 59130 photo 1
Property 59130 photo 2
Property 59130 photo 3
Property 59130 photo 4
Property 59130 photo 5
Property 59130 photo 6
Property 59130 photo 7
Property 59130 photo 8

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 1987
  • რემონტის წელი: 2009
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 160 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 280 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 63 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in Rafina area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
170 000 € 4146 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65308
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
180 000 € 4390 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65309
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 4512 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65311
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
225 000 € 2884 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65364
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65365
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 1545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65402
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
185 000 € 3627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65408
  • ფართი 51 m²
  • Rooms 2
იყიდება
245 000 € 3550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65438
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65592
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
220 000 € 1560 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65593
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა