Property 59707 photo 1
Property 59707 photo 2
Property 59707 photo 3
Property 59707 photo 4
Property 59707 photo 5
Property 59707 photo 6
Property 59707 photo 7
Property 59707 photo 8
Property 59707 photo 9
Property 59707 photo 10
Property 59707 photo 11
Property 59707 photo 12
Property 59707 photo 13
Property 59707 photo 14

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1969
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 4200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 67 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Koukaki area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
410 000 € 4939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65222
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
285 000 € 9500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65482
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2
იყიდება
360 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66063
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
385 000 € 3850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64140
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 5500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65765
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65031
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 4
იყიდება
314 800 € 5939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63766
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63508
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
420 000 € 3962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64689
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 5744 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65317
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა