Property 58957 photo 1
Property 58957 photo 2
Property 58957 photo 3
Property 58957 photo 4
Property 58957 photo 5
Property 58957 photo 6
Property 58957 photo 7
Property 58957 photo 8
Property 58957 photo 9
Property 58957 photo 10
Property 58957 photo 11
Property 58957 photo 12
Property 58957 photo 13
Property 58957 photo 14
Property 58957 photo 15
Property 58957 photo 16
Property 58957 photo 17
Property 58957 photo 18
Property 58957 photo 19
Property 58957 photo 20
Property 58957 photo 21
Property 58957 photo 22
Property 58957 photo 23

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 85 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს

The property will be delivered at the end of 2025!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 3516 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61523
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
371 000 € 4756 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58963
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60365
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61483
  • ფართი 114 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 5818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59634
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
360 000 € 6545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64833
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
310 000 € 4492 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59830
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 2818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63668
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 4237 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64296
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 5
იყიდება
553 000 € 6583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65337
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა