320 000 €
5818 €/m²
Property 59634 photo 1
Property 59634 photo 2
Property 59634 photo 3
Property 59634 photo 4
Property 59634 photo 5
Property 59634 photo 6
Property 59634 photo 7
Property 59634 photo 8
Property 59634 photo 9

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1975
  • რემონტის წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 30 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 52 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 55 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Piraeus area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 5744 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65317
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
320 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65252
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 4266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65385
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
285 000 € 9500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65482
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 6923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65354
  • ფართი 39 m²
  • Rooms 2
იყიდება
435 000 € 4531 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65321
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 4477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65304
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
295 000 € 4402 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65303
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 9642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65351
  • ფართი 28 m²
  • Rooms 2
იყიდება
305 000 € 6489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64722
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა