420 000 €
3818 €/m²
Property 59328 photo 1
Property 59328 photo 2
Property 59328 photo 3
Property 59328 photo 4
Property 59328 photo 5
Property 59328 photo 6
Property 59328 photo 7
Property 59328 photo 8
Property 59328 photo 9
Property 59328 photo 10
Property 59328 photo 11

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1980
  • რემონტის წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 119 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 110 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

The apartment is located in the Piraeus area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
620 000 € 4133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65460
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 5
იყიდება
550 000 € 4583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59703
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
580 000 € 5523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60367
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
350 000 € 2095 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59653
  • ფართი 167 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61719
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 2880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62111
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
391 000 € 4654 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58962
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
435 000 € 5723 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64893
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
365 000 € 4679 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58955
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
382 000 € 4961 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58960
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა