Property 58377 photo 1
Property 58377 photo 2
Property 58377 photo 3
Property 58377 photo 4

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 420 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 28 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 137 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The apartment is located in the Elliniko area

It has cooling-heat heat pumps

Luxurious construction

Deliverable 10/2026

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 295 000 € 9452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58377
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 750 000 € 15086 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64414
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 800 000 € 12000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57079
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 533 000 € 11976 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64589
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 260 000 € 6300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38662
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 250 000 € 10593 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64235
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 155 000 € 5775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38656
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 100 000 € 6470 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8164
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 400 000 € 10852 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64217
  • ფართი 129 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 13636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57087
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა