Property 58145 photo 1
Property 58145 photo 2
Property 58145 photo 3
Property 58145 photo 4
Property 58145 photo 5
Property 58145 photo 6
Property 58145 photo 7
Property 58145 photo 8
Property 58145 photo 9
Property 58145 photo 10
Property 58145 photo 11
Property 58145 photo 12
Property 58145 photo 13
Property 58145 photo 14
Property 58145 photo 15
Property 58145 photo 16
Property 58145 photo 17
Property 58145 photo 18
Property 58145 photo 19
Property 58145 photo 20
Property 58145 photo 21
Property 58145 photo 22
Property 58145 photo 23
Property 58145 photo 24

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1970
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 5500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 41 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 70 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Kerameikos area

Fully furnished

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 6944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63009
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
262 500 € 6104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62801
  • ფართი 43 m²
  • Rooms 2
იყიდება
225 000 € 2884 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65364
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 3773 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65220
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65210
  • ფართი 26 m²
  • Rooms 2
იყიდება
215 000 € 2621 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66032
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
155 000 € 2818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64864
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
245 000 € 2987 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62243
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
245 000 € 4016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65117
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა